• 2023.03.09 Warsztaty ceramiki

• W czwartkowe popołudnie grupa uczniów wziąła udział w zajęciach z ceramiki.

Po raz kolejny uczestnicy przekonali sie jakim ciekawym materiałem plastycznym jest glina.

Powstały piekne prace w klimacie świąt wielkanocnych: kurki i miseczki. Uczyliśmy się robić również koraliki.

Na wypalone prace musimy jeszcze trochę zaczekać:-)

Podczas następnych warsztatów będziemy uczyć się jak malować nasze ceramiczne prace (maj).

• 2023.03.02 Konkurs ''Mój Dinozaur''

• Podczas kółka Klubu Miłośników Dinozaurów obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Z tej okazji uczniowie wzięli udział w konkursie "Mój Dinozaur". Wszystkie prace były przepięknie wykonane, jednak w drodze głosowania wyłoniliśmy trzech zwycięzców:

1. Krzysztof 1b 18 pkt

2. Dobrusia 1a 16 pkt

3. Maciek 3a 11 i 7 pkt dogrywka

Pozostałe miejsca:

4. Miłosz 2b 11 pkt i 5 pkt dogrywka

5. Maja 1b 9 pkt

6. Miłosz 1a 7 pkt

7. Egzekwo: Natalia 1b, Dominik J. 2b, Dominik L. 2b, Igor 2b

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

• 2023.03.01 Dietetyk Blisko Ciebie

• W dniu dzisiejszym uczniowie klas 1-3 spotkali się z paniami dietetyczkami z poradni Dietetyk Blisko Ciebie.

Na spotkaniach zapoznali się z talerzem zdrowego odżywiania a także poznali wpływ spożywania nadmiaru cukru na własne zdrowie.

Zajęcia były niezwykle interesujące a uczniowie bardzo zaangażowani. Serdecznie dziękujemy Pani Alicji Skubis i Pani Alicji Szwan i nie możemy doczekać się kolejnego spotkani.

• 2023.02.24  Spotkanie z Plastusiem
          • 2023.02.24 Spotkanie z Plastusiem

• W miniony piątek uczniowie klasy 1B poznali przygody Plastusia - niezwykłego ludka z plasteliny.

Dzieciom bardzo spodobała się ta postać, zarówno w wersji książkowej, jak i filmowej.

Uczniom udało się również wykonać własne plastelinowe ludziki

• 2023.02.23 Wzorowy i bezpieczny pasażer

• W dniu 23 lutego 2023 r. dla klas drugich i trzecich odbyła się lekcja komunikacyjna w ramach projektu "Wzorowy i bezpieczny pasażer", zorganizowana przez Związek Transportu Metropolitalnego.

Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, czym jest transport publiczny i jak korzystanie z niego wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Poznali główne zasady bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską i poruszania się na drodze

• 2023.02.23  II miejsce w koszykówce
          • 2023.02.23 II miejsce w koszykówce

• Nasi chłopcy zajęli II miejsce w zawodach dzielnicowych w koszykówce.

W zawodach, oprócz reprezentantów naszej szkoły, udział brały również reprezentacje SP 37, SP 10 i SP 5.

Trenerem był Pan Dawid Barnaś Serdecznie gratulujemy!!!