Biblioteka on-line
2026.03.05
Zapraszamy do uczestnictwa w Miejskim Konkursie „Mój Chorzów”. Edycja XXV pod hasłem:
Beboki, heksy i inne śląskie stwory
- więcej
2024.03.18 Warsztaty - Malarskie haiku
- Koljene już w tym roku szkolnym warsztaty czytelniczo-malarskie udały się znakomicie.
- więcej
2023.12.01 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie
- więcej
2023.11.10 Warsztaty czytelniczo-malarskie
- Kolejna impreza biblioteczna "Ile lat mają zakładki do książek?" zgromadziła miłośników malarstwa z klas 5, 6 i 7.
- więcej
Noc Bibliotek w Dwójce
- Ogólnopolska NOC Bibliotek przypada na 7 października.Ze względu na liczbę chętnych i możliwości organizacyjne Noc Bibliotek w naszej szkole świętowaliśmy dwukrotnie 5 i 13 października z klasami 4a i 4b.
- więcej
Dzień Głośnego Czytania
- 29 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Głośnego Czytania.
- więcej
Narodowe Czytanie w "Dwójce"
Nasi uczniowie w ramach akcji Narodowego Czytania uczestniczyli w dniu 13.09.2023 w warsztatach czytelniczo-plastycznych: Odkrywamy pejzaże i krajobrazy czytając fragmenty powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.
- więcej
2022.03.22 - FInał szkolnego konkursu HARRY POTTER - spotkanie po latach
- Miotła wyścigowa, zmieniacz czasu, czekoladowe żaby, potworna księga potworów - to tylko niektóre z niespodzianek, które czekały na uczestników fianłu konkursu potterowskiego.
- więcej
2021.11.15 Nasza uczennica wyróżniona w konkursie!
- Kolejna sukces! Nasza uczennica Lena W. z 3a została wyróżniona w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Pedaogigiczną w Katowicach Filia w Chorzowie dla uczniów klas I-III szkół podstawowych!
- więcej
2021.11.08. Biblioteczny konkurs SZYFR SYZYFA rozwiązany
- Kolejny konkurs biblioteczny za nami! SZYFR CEZARA choć prosty wymagał sporej koncentracji, skupienie.
- więcej