• MISJA  I   POLITYKA  JAKOŚCI
        Szkoły Podstawowej nr 2
        im. Jana Pawła II w Chorzowie

• Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie z pasją i zaangażowaniem wdrażają uczniów w świat wiedzy i wartości, wspierając rozwój każdego młodego człowieka jako niepowtarzalnej jednostki.

• Działamy zgodnie z mottem szkoły:  „Ośmiel się być mądrym, połowy dokonał, kto zaczął…” (Horacy).

• Wychowujemy ku wartościom bliskim naszemu Patronowi, takim jak: prawda, odpowiedzialność i szacunek dla drugiego człowieka.

• Podejmujemy działania wychowawcze, dydaktyczne i opiekuńcze w dialogu z Rodzicami i Uczniami, dbając o jak najwyższy stopień zadowolenia naszych Klientów.

• Gwarantujemy ustawiczne spełnienie wymagań prawnych oraz doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie