• 2023.09.15 Dzień kropki

• W piątek 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Uczniowie klas młodszych przyszli do szkoły w kolorowych strojach w kropki.

Na zajęciach wykonywali zadania i prace plastyczne rozwijające kreatywność oraz rozmawiali o swoich pasjach.

Bo właśnie na tym polega ten dzień - aby uświadamiać, że każdy jest w czymś dobry, a wielkie rzeczy zaczynają się czasami od małej kropki!

Warto więc dążyć do rozwijania swoich pasji i talentów oraz wzmacniać wiarę we własne możliwości od najmłodszych lat

• 2023.09.13 Narodowe Czytanie w "Dwójce"

• Nasi uczniowie w ramach akcji Narodowego Czytania uczestniczyli w dniu 13.09.2023 w warsztatach czytelniczo-plastycznych: Odkrywamy pejzaże i krajobrazy czytając fragmenty powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.

Chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił w tworzeniu akwarelowych obrazów inspirowanych fragmentem "Nad Niemnem" autorstwa Elizy Orzeszkowej. Przypomnijmy autorki  dwukrotnie nominowanej do Nagrody Nobla! Warsztaty odbyły się dzięki współpracy szkolnej biblioteki z Biblioteką Pedagogiczną Filia w Chorzowie. W miłej atmosferze uczestnicy mieli możliwość poznać parę malarskich "sztuczek" i doświadczyć przyjemności z samego procesu tworzenia, co zaowocowało pięknymi pracami. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych  bibliotecznych imprezach.

• 2023.09.04 Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.

Kochani Uczniowie, niech to będzie dla Was rok pełen sukcesów, dobrych zdarzeń i cudownych, niezapomnianych chwil!

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie owocny dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

Niech edukacja stanie się kluczem do lepszego jutra dla tych młodych umysłów, które właśnie rozpoczęły swoją szkolną przygodę.