• 2020.09.01 Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Dnia 1 września rozpoczął się nowy Rok Szkolny 2020/2021.

Wszystkim pierwszakom i uczniom życzymy, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, pełną pozytywnych doświadczeń w odkrywaniu świata i rozwijaniu własnych talentów.

Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.

Serdeczne podziękowanie dla Państwa Anety i Artura Łapotów.

• 2020.08.20 Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Szanowni Państwo,

zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się z przestrzeganiem
            i zachowaniem reżimu sanitarnego.

Uczeń może uczestniczyć w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego na terenie szkoły pod warunkiem, że:

• Jest zdrowy, bez objawów chorobowych.
            • Żadna z osób zamieszkałych we wspólnym gospodarstwie domowym ucznia nie odbywa kwarantanny.
            • Uczeń nie miał kontaktu z osobami zakażonymi.

Opiekunowie odprowadzający dzieci muszą przestrzegać zasad reżimu sanitarnego. Mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej z zachowaniem dystansu od kolejnego opiekuna, pracownika szkoły 1,5 m. Jeden opiekun z jednym dzieckiem. Przyprowadzając dziecko do szkoły rodzic/opiekun wyraża zgodę na pomiar temperatury.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad funkcjonowania szkoły będą przesłane drogą elektroniczną poprzez dziennik LIBRUS oraz na spotkaniu z wychowawcą.

Zasady obowiązujące:

1. Po przekroczeniu drzwi szkoły mierzona będzie uczniowi  temperatura ciała
               i obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.
            2. Uczniowie klas II-III wchodzą na teren szkoły wejściem głównym i udają się do sal lekcyjnych - klatka schodowa od strony biblioteki. Uczniowie klas IV- VIII wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego i kierują się do swoich klas klatką schodowa od strony sali gimnastycznej.

Klasy I- rozpoczęcie roku- sala gimnastyczna – wejście od strony boiska szkolnego przy sali gimnastycznej. Obowiązuje maseczka i dezynfekcja rąk.

1. Od momentu wejścia do szkoły każdego ucznia obowiązuje maseczka, aż do momentu zajęcia miejsca w sali.
            2. Uczeń korzysta tylko z własnych przyborów.
            3. Rozpoczęcie roku szkolnego:

Klasa 8a - 8:00

Klasa 7a -8:30