• 2021.02.09. Biblioteczny konkurs walentynkowy

• Walentynki tuż, tuż, a my zapraszamy Was do walentynkowego konkursu bibliotecznego. Poniżej konkurs dla starszych uczniów, dla klas I-III informacje o konkursie w ogłoszeniach w naszym dzienniku elektronicznym.
      • Walentynki tuż, tuż, a my zapraszamy Was do walentynkowego konkursu bibliotecznego. Poniżej konkurs dla starszych uczniów.Dla klas I-III informacje o konkursie w ogłoszeniach w naszym dzienniku elektronicznym.

Połącz bohaterów literackich z właściwą lekturą. Odpowiedzi (np. 1J, itd.) przysyłać możecie poprzez Librusa do pani Małgorzaty Pieniek. Na odpowiedzi czekamy do 14 lutego.

1. Adam i Ewa                           A) Zemsta Aleksandra Fredry

2. Zbyszko i Danusia                 B) Quo vadis Henryka Sienkiewicz

3. Winicjusz i Ligia                    C) Romeo i Julia Wiliama Szekspira

4. Odyseusz i Penelopa            D) W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza