• Informacje ogólne

• Szanowni Państwo,

rozpoczęły się zapisy do klas I na nowy rok szkolny 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie (ul. Sportowa 4). Do 22 lutego prosimy o zapisywanie uczniów zamieszkujących w rejonie szkoły. A do 12 marca - uczniów spoza rejonu.

Zapisu dokonujemy poprzez dostarczenie do sekretariatu szkoły wypełnionego druku ZGŁOSZENIA (uczniowie rejonowi) lub WNIOSKU (uczniowie spoza rejonu).

Formularze druków dostępne są w sekretariacie i na stronie szkoły (poniżej).

Po 12 marca zapisy do szkoły, zarówno uczniów z rejonu, jak i spoza rejonu, możliwe będą jedynie w przypadku wolnych miejsc.

Należy również dostarczyć do sekretariatu szkoły:

• 2 zdjęcia opisane imieniem i nazwiskiem,
        • otrzymaną w przedszkolu informację o gotowości dziecka do nauki w szkole,
        • jeśli dziecko posiada: opinię, orzeczenie.

Szczegółowe informacje w sekretariacie (7:00 – 15:00) – tel. 32 2411653.

Tu również informacje o możliwości zapisu do klas starszych.

W przypadku, gdy uczeń rejonowy będzie realizował obowiązek szkolny poza Szkołą Podstawową nr 2 należy jak najszybciej powiadomić sekretariat, by oczekujący na przyjęcie uczniowie spoza rejonu mogli zostać wpisani na listę.

We wtorek 16.02. o godz. 17:00 zapraszamy na platformę jitsi, na spotkanie informacyjne z dyrektorem szkoły. Link do spotkania zostanie udostępniony w dniu 16.02. od godz. 16:45 na stronie szkoły – spnr2.pl. Po kliknięciu link przekieruje Państwa bezpośrednio na spotkanie.

Istnieje możliwość zwiedzania szkoły w ścisłym reżimie sanitarnym, w grupie do 5 osób, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z sekretariatem szkoły.

Dostarczamy do sekretariatu:

• DOKUMENTY

zgłoszenie [pobierz zgłoszenie] – dzieci z rejonu pobierz zgłoszenie do klasy I

wniosek [pobierz wniosek] – dzieci spoza rejonu wniosek dla kandydata spoza rejonu

• 2 zdjęcia legitymacyjne opisane imieniem i nazwiskiem
        • informacja o gotowości dziecka do nauki w szkole
        • jeśli dziecko posiada: opinia, orzeczenie

Dokumenty są dostępne również w sekretariacie (7:00 – 15:00)

Tu także uzyskasz informacje o możliwości zapisu do klas starszych (tel.32 2411 653)

OFERUJEMY

• Solidne nauczanie
        • Nowoczesne pomoce dydaktyczne