• 2021.03.03 Zapraszamy do konkursu miejskiego

• Konkurs dla uczniów klas I-IV
      • Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem jest to konkurs przeznaczony dla uczniów klas I-IV. Prace zostaną przekazane na konkurs miejski -"By się czytać chciało, zakładkę zrób wspaniałą....". Tematem konkursu jest ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI. Należy przygotować jedną lub maksymalnie dwie zakładki, technika wykonania dowolna. Jeśli nie macie pomysłu, podpatrzcie w Internecie, tam na pewno znajdziecie ciekawe przykłady zrobionych fabrycznie lub ręcznie zakładek. Zadbajcie o estetyczne i samodzielne wykonanie pracy konkursowej.

Prace należy składać w naszej bibliotece szkolnej do dnia 23 marca. Rodzice uczniów proszeni są o wypełnienie druku zgody na udział dziecka w konkursie i złożenie go wraz z pracą. Druk został wysłany wraz z wiadomością do rodziców poprzez wiadomości w dzienniku elektronicznym.