• 2021.02.19. Biblioteczny konkurs z dinozaurem

• Drodzy Uczniowie,

dinozaury nie czytały i wyginęły. Przypadek? Nie sądzę.

• Drodzy Uczniowie,

dinozaury nie czytały i wyginęły. Przypadek? Nie sądzę.

Liczymy, że to śmieszne powiedzonko zainspiruje Was do wzięcia udziału w kolejnym bibliotecznym konkursie. Waszym zadaniem będzie zaproponowanie innym ciekawej książki, którą przeczytaliście i bardzo się Wam podobała.

Proponuję, albo w formie pisemnej dostarczyć do biblioteki, albo poprzez moduł wiadomości naszego dziennika elektronicznego przesłać wiadomość do pani Małgorzaty Pieniek, np. takiej treści: Polecam książkę pod tytułem …… (tu wpisz tytuł), bo ….. (tu wpisz dlaczego właśnie ta pozycja jest warta przeczytania). Jeśli pamiętacie imię i nazwisko autora, dopiszcie je.

Na Wasze propozycje czekamy do najbliższego czwartku, tj. 25 lutego.

Stwórzymy wspólnie listę książek, które warto przeczytać, byśmy nie podzielili losu dinozaurów :-)