• 2021.03.23 „By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”

• Stało się. Przewpiękne zakładki do książek gotowe. Mimo, że szkoła zamknięta, wkrótce Wasze prace dotrą do organizatorów. Nic się nie martwcie!
      • W tym tygodniu Wasze zakładki wybierają się na konkurs! Zwarte i gotowe będą czekać na werdykt jury. Organizator: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J.Lompy w Katowicach, Filia w Chorzowie informuje, że ogłoszenie wyników nastąpi 31 marca. Wszystkim życzymy, by ich zakładki zostały zauważone i mamy nadzieję, że przynajmniej niektóre z nich zostaną nagrodzone! Wszystkim dziękujemy za przygotowanie pięknych prac i życzymy szczęścia, a w stosownym czasie poinformujemy Was o wynikach. Trzymamy kciuki!

Zobaczcie, jak wyglądają zakładki wykonane przez uczniów naszej szkoły. - ZOBACZ