• 2021.06.01 Dzień Dziecka w klasie 3A

• Dzień Dziecka to wyjątkowe święto. I tak też było w klasie 3A.

Rozpoczęliśmy dzień oglądaniem bajki ,,Planeta Skarbów" - Walt Disney.

Następnie każdy otrzymał upominek - strategiczną grę karcianą "Kolekcjoner".

Na zakończenie wspólnie obejrzeliśmy film edukacyjny - EduKredka "Dzień Dziecka".

Film edukacyjny wyjaśnia, jak i kiedy obchodzi się Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wyjaśnia, czym jest UNICEF i na czym polega działalność tej organizacji. Opowiada o Januszu Korczaku, lekarzu, pedagogu, pisarzu i przede wszystkim przyjacielu wszystkich dzieci.

Dzień był bardzo miły i radosny.

• 2021.06.01 Dzień Dziecka - klasa 1 A

• Uczniowie klasy 1a także świętowali  Dzień Dziecka. Spędzili ten czas bardzo aktywnie. Atrakcje oraz dobrą zabawę w Centrum Zabaw i Trampolin zapamiętają  na długo.
            Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie tak wspaniałej niespodzianki, a Pani Sabince za pomoc i opiekę.

• 2021.06.01 Dzień Dziecka - klasa 1 B

• Z okazji Dnia Dziecka uczniom klasy 1b oraz wszystkim Dzieciom Małym i Dużym - radości , samych sukcesów i rozwijania swoich pasji, by każdy dzień w roku szczęśliwie Wam się darzył!spełnienia marzeń, wszystkiego najlepszego!

• 2021.06.01 - Dzień Dziecka! - klasa 2 a i 2 B

• Uczniowie z klas 2a i 2b świętowali Dzień Dziecka na szkolnym podwórku. Był piknik, upominki, smakołyki, owoce, bańki, poszukiwanie czterolistnych koniczynek, a przede wszystkim świetna zabawa! Dziękujemy Rodzicom za poczęstunek i prezenty! Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku....

• 2021.05.31 Integracja - klasa 3 A

• 31 maja klasa 3A z okazji jutrzejszego "Dnia Dziecka" wybrała się na lody do pobliskiej lodziarni. Dzieci z wielkim apetytem zjadły po gałce lodów. Po skończonym posiłku, cała grupa przeszła się spacerem po ulicach Chorzowa, gdzie w cieniu drzew bawiła się na osiedlowym placu zabaw.

Zmęczeni, ale uśmiechnięci uczniowie wrócili do szkoły na lekcje. Dzień był naprawdę wyjątkowy.

• 2021.05.17 40-TA ROCZNICA ZAMACHU NA ŚW. JANA PAWŁA II

• 40 lat temu, 13 maja 1981 roku, miał miejsce zamach na życie Jana Pawła II. Podczas audiencji generalnej na placu św. Piotra w Rzymie, o godz. 17.19 uzbrojony napastnik Ali Agca, oddał w stronę Ojca Świętego strzały. Wybuchła panika, a papieża, ciężko ranionego w brzuch i w rękę natychmiast przewieziono do kliniki w Gemelli, gdzie rozpoczęła się kilkugodzinna walka o jego życie. Cały świat zwrócił swe oczy ku Stolicy Piotrowej i w ogromnym napięciu śledził napływające doniesienia. Wszyscy zadawali sobie pytanie, czy Jan Paweł II przeżyje?

Prezentujemy Państwu pierwszą z sześciu animacji o Janie Pawle II z cyklu „(ZA)ATAKOWANY”. Te krótkie filmiki mają na celu przypomnieć Nam, jak wielkim człowiekiem, autorytetem był Święty Jan Paweł II oraz jak swoją miłością i swoim słowem kruszył najtwardsze serca, mając wpływ na dzieje zapisane na kartach historii.

Więcej na stronie https://wychowujmy.pl/

Link do animacji: https://wychowujmy.pl/zaatakowany.html