• 2021.03.18 Dzień Otwarty Szkoły - warsztaty

• W dniu dzisiejszym podczas Dnia Otwartego Szkoły nasi goście mogli wziąć udział w różnych zajęciach i mini - warszatatch.

Dostępne były pracownie nauczania wczesnoszkolnego, sala gimnastyczna i inne ciekawe miejsca w naszej szkole.

A dużo sie działo: doświadczenia chemiczne, zabawy plastyczne, ćwiczenia na tablicy interaktywnej, gry i zabawy na sali gimnastycznej, granie na perkusji, lepienie z gliny... W ten sposób można było sie zaprzyjaźnić nie tylko ze szkołą:-)

• 2022.03.18  Solidarni z Ukrainą
          • 2022.03.18 Solidarni z Ukrainą

• W zeszłym tygodniu klasy młodsze, na znak solidarności z Ukrainą, stworzyły różnego rodzaju prace plastyczne nawiązujące do obecnej sytuacji.

Uczniowie wykonali piękne elementy w kolorach flagi Ukrainy oraz Polski, które teraz ozdabiają klasowe gazetki.

Pamiętamy o naszych sąsiadach i jesteśmy z Nimi całym sercem!

• 2022.03 Klasa 2 A ...

• Wychowawca p.Iwona Ryguła

2022. 03. 09  Wiosenne kapelusze

W ubiegłym tygodniu klasa 2a omawiała lekturę Danuty Perlak  "Kapelusz Pani Wrony".  W trakcie zajęć uczniowie najważniejsze informacje zamieszczali na kolorowych kartkach, w kształcie kapelusza. Powstały z  nich pamiątkowe książeczki. Efekty można podziwiać w fotogalerii.  Zapraszamy!

2022. 03. 11  EKO-pojazd.

Na zajęciach z ekologii klasa 2a wykonała samochody⛟. Posłużyły nam do tego wszelkiego rodzaju niepotrzebne pudełka, gazety, rolki i nakrętki

2022.03.14  Zdrowie na talerzu

Wszystkie dzieci chcą być zdrowe wiosną, latem czy jesienią i dlatego o tej porze witaminy sobie cenią.

Tomek zjada liść sałaty, jabłko chrupie mała Ania, a rzodkiewki i ogórki na surówkę potnie Hania.

Tak też było podczas zajęć w klasie 2a.Przypomnieliśmy sobie zasady zdrowego  odżywiania, a także piramidę żywieniową. Następnie uczniowie według własnego przepisu wykonali sałatki .

Były bardzo smaczne