• Uwaga: Reorganizacja szatni

• Ze względu na zwiększoną liczbę uczniów w placówce szafki będą przydzielane na rok, a nie jak dotychczas. Wszyscy uczniowie szkoły w roku 2018/2019 będą mieli szafki.

W nowym roku szkolnym w klasach starszych (od klasy V) bezwzględnie musi być przestrzegana zasada dwoje uczniów w jednej szafce. W okresie wakacji szkoła otwarta w godzinach 8:00- 14:00.

• 2018.06.22 Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

• Dzisiaj długo oczekiwany ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018. Po mszy św. w kościele pw św. Franciszka, na sali gimnastycznej, która zamieniła sie dzisiaj w aulę, o ustalonych wcześniej godzinach, klasy żegnały się z szkołą.  Niektórzy uczniowie otrzymali z rąk wychowawcy i pani wicedyrektor  świadectwa z wyróżnieniem, z tzw. "paskiem".

Część artystyczna została przygotowana przez klasę 4 a pod kierunkiem p.I.Perz. Na koniec został odczytany wzruszajacy list od p. Dyrektor Joanny Zabłockiej, w którym na koniec życzyła bezpiecznych i udanych wakacji.

• Warsztaty z ceramiki - odbiór prac

• Od jutra (18.06 br.) zapraszamy po odbiór prac powstałych podczas festynu "Od malucha do seniora" na warsztatach z ceramiki. Wydawaniem prac koordynuje nl plastyki :-)

• 2018.05.09 Przedstawienie "Z nim będziesz szczęśliwsza"

• Dzisiaj, już po raz trzeci, mieliśmy możliwość zobaczenia spektaklu w wykonaniu uczniów klasy 2 a i 2 b. Spektakl został przygotowany w ramach projektu pod kierunkiem p. Małgorzaty Ochabowicz i p. AdamaOlmy. Po raz kolejny poruszane są problemy dorastania, potrzeby przyjaźni i tego, czym jest miłość. Niezależnie od tego, jacy będziemy - bogaci, utalentowani i inteligentni czy biedni i bez szczególnych zalet - chcemy być szczęśliwi. ​​​​​​​

• 2018.04 Matematyka po śląsku

• W kwietniu 2018 r. uczniowie klasy IV  i jeden uczeń klasy VII d brali udział w Matprojekcie. Przed  jury zaprezentowali lekcję matematyki w gwarze śląskiej.

• 2018.03.14 „Matematyka i sport to pewny rekord”

• Turniej wiedzy dla uczniów klas III i IV szkół podstawowych w ramach X Chorzowskiego Festiwalu Nauki  „Nasze dziedzictwo. Nasza przyszłość”.

Dzisiaj uczniowie klas III i IV mogli wziąć udział w  imprezie „Matematyka i sport to pewny rekord” zorganizowanej przez dyrekcję, nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie i Śląski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Oto wyniki rywalizacji:

Dziękujemy za udział i dobra zabawę! Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły 27.03.2018 r!